KARWEI unischroef platkop verzinkt 4,5x35 mm (200 stuks)
Prijs: 9.49 euro
Lengte schroef:
Diameter schroef:
Aantal stuks:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving. De schroef is voorzien van een waslaag t. b. v. een betere verwerking
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed
Prima. Goede dikte en lengte helemaal blij mee. Bedankt
23 september 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop verzinkt 4,5x35 mm (200 stuks)9.49
Voeg product toe aan set
Totaal 9.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451300 |
| EAN | 8711297345553 |
| Gewicht product | 396 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 5 mm |
| Type(nummer) | 4,5x35mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.