KARWEI unischroef platkop verzinkt 3,5x35 mm (200 stuks)
Prijs: 7.99 euro
Lengte schroef:
Diameter schroef:
Aantal stuks:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving. De schroef is voorzien van een waslaag t. b. v. een betere verwerking
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Houtschroeven
Prima schroeven, scherpe punt waardoor makkelijk in gebruik
Ton Rijnbeek
28 februari 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop verzinkt 3,5x35 mm (200 stuks)7.99
Voeg product toe aan set
Totaal 7.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451294 |
| EAN | 8711297345492 |
| Gewicht product | 304 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 3,5x35mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.