KARWEI unischroef platkop verzinkt 3,5x20 mm (200 stuks)
Prijs: 6.99 euro
Lengte schroef:
Diameter schroef:
Aantal stuks:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 26 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving. De schroef is voorzien van een waslaag t. b. v. een betere verwerking
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop verzinkt 3,5x20 mm (200 stuks)6.99
Voeg product toe aan set
Totaal 6.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451291 |
| EAN | 8711297345461 |
| Gewicht product | 203 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 3,5x20mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Gewoon goed
Goed zo als altijd kan me niet herinneren dat ik ooit slecht spul had
Janneman
2 juni 2025