KARWEI Trapleuninghouder wit opschroefbaar 2 stuks
Uitstekend beoordeeld
4.7 / 5 (14 klantreviews)
Prijs: 11.49 euro
8.62 met Club Karwei
25% korting
25% korting op alle traprenovatie + trap op maat alleen met de Club Karwei Kaart
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Leuninghouder wit verpakt per 2 stuks. Opschroeven. Dit artikel maakt deel uit van het uitgebreide programma van deurbeslag en accessoires.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 611284 |
| EAN | 8711297483415 |
| Gewicht product | 160 gr |
| Hoogte product | 85 mm |
| Lengte product | 55 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
14 klantreviews
5 sterren
12 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima ding
Prima. Doet exact wat die moet doen. Geen problemen bij de montage
Roel
9 augustus 2024
5/5
Budget but good
Betaalbaar en kwalitatief goed.
Jammer dat er geen pluggen bij zitten.
24 april 2024
5/5
Topproduct
Tevreden over het produkt. Het voldoet aan mijn verwachting
9 maart 2021