Productomschrijving
- Soort afdekplaatje:Sleutelrozet
- Binnen/buitengebruik:Binnen
Sleutelplaatjes, oud tin verpakt per 2 stuks / zichtbare bevestiging. Rond. Dit artikel maakt deel uit van het uitgebreide assortiment van deurbeslag en accessoires. Passend bij deurkrukset Emilio, Jon en Bento.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 419187 |
| EAN | 8711297302105 |
| Gewicht product | 46 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Type(nummer) | Rond |
| Merk | KARWEI |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.