KARWEI schuurpapier op rol grove schuurklus middel K150
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voor handmatig of machinaal schuren
- Voor na de grondlaag op hout, metaal of kunststof
- Middel (K150) van 5m lang en 115mm breed
Het KARWEI schuurpapier op rol grove schuurklus middel gebruik je voor het schuren tussen verf- of laklagen op hout, metaal of kunststof. De rol is 5 meter lang en 115 millimeter breed en heeft een middel grove korrel van 150. Je kunt dit schuurpapier gebruiken met de hand, een schuurblok of een schuurmachine. Het is geschikt voor klussen na de grondlaag waarbij je het oppervlak licht wilt opruwen voor een volgende laag verf.
Zorg dat je eerst vuil en vet verwijdert zodat het papier langer meegaat en de verf beter hecht. Gebruik je een transparante lak of beits? Schuur dan altijd met de nerf van het hout mee om krasvorming te beperken.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 559700 |
| EAN | 8711297442665 |
| Gewicht product | 120 gr |
| Hoogte product | 115 mm |
| Lengte product | 55 mm |
| Breedte product | 55 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie