Irwin schuurvel voor Bosch Primo en B+D Mouse zelfklevend K60, 5 stuks
Prijs: 7.19 euro
Korrelgrootte:
Online beperkt op voorraad
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Irwin schuurstroken IW8083408 zijn geschikt voor handpalmschuurmachines van het merk Black+Decker (Mouse KA161, KA168, KA1000, KA2000, BEW230) en Bosch (Primo) met schuurzoolafmeting 130x90mm. De schuurvellen hebben korrelgrootte 60. Dit zorgt voor een zeer grove afwerking, maar schuurt wel lekker snel. Dankzij de zelfhechtende laag en klittenbandbevestiging zijn de schuurstroken eenvoudig te bevestigen en is er nauwelijks speling tussen schuurvel en machine. Dat zorgt voor een hogere afname. Het schuurvel wordt geleverd met 2 extra schuurpuntstukken, omdat deze als eerste slijten. Zo kunt u een tijd vooruit. Inhoud: 5 stuks.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 189763 |
| EAN | 5054905291129 |
| Type(nummer) | IW8083408 |
| Merk | IRWIN |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Helemaal prima en doordacht!
Heel slim om extra afscheurbare inzet stukjes te hebben voor het stuk wat het snelste gaat slijten (de punt), helemaal prima dus
Jacco
1 april 2025