Handson Stroomkabel Plat 2 x 0,75 mm² Wit 5 Meter
Uitstekend beoordeeld
4.6 / 5 (38 klantreviews)
Prijs: 7.89 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- 0,75 mm² dik
- 5 meter lang
- Geschikt voor aansluitingen tot max. 1380 Watt
Dit 5 meter lange HANDSON stroomkabel plat wit VTLBP 2x 0,75 mm² zonder aarding wordt gebruikt voor het aansluiten van verlichtingsarmaturen en lichte huishoudelijke apparaten met een vermogen tot 1380 watt. Wit VTBLT snoer, aderdikte 2x 0,75 mm2: blauw en bruin.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Stroomkabel Plat 2 x 0,75 mm² Wit 5 Meter7.89
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 7.89
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 622868 |
| EAN | 8711297499782 |
| Gewicht product | 161 gr |
| Hoogte product | 125 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 52 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
38 klantreviews
5 sterren
30 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
3 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
2 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Uitstekende stroomkabel
Uitstekende stroomkabel, specificaties staan keurig aangegeven
Tom V
6 februari 2025
5/5
Zoals omschreven
Ik ben erg tevreden. Ik heb weinig ervaring met elektriciteit, maar met dit product kwam ik goed uit de voeten. Precies wat je er van verwacht.
Vera
27 januari 2025
5/5
Top
Prima snoertje dun genoeg voor in een kabelgootje.
Ben
19 december 2024