Prijs: 52.99 euro
42.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
kleur:
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Mat geborsteld RVS
- Draaibare armen voor gemak
- Montage zonder boren mogelijk
- Geschikt voor meerdere handdoeken
- Stijlvol afgerond design
Het Handson Smart 2-armig handdoekrek is een stijlvolle toevoeging aan jouw badkamer of toiletruimte. Dit rek is vervaardigd uit mat geborsteld RVS, wat niet alleen zorgt voor een moderne uitstraling, maar ook voor stevigheid en roestbestendigheid. De draaibare armen maken het praktisch in gebruik, zodat je altijd gemakkelijk bij je handdoeken kunt. Je monteert het rek eenvoudig met schroeven of met het handige Tigerfix 1-systeem, waarbij je niet hoeft te boren. Dankzij het afgeronde design past dit handdoekrek perfect in elk hedendaags interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 586288 |
| EAN | 8711247909743 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 443 mm |
| Breedte product | 55 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie