Handson meubeltransporter wiel zwart max. 150 kg
Prijs: 4.99 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Het Handson transportwiel met harde zwenkwielen is een handig transportwiel voor het verplaatsen van allerlei spullen zoals tafels en kasten. Het transportwiel is voorzien van harde zwenkwielen voor gebruik op zachte ondergronden. Het draagvermogen is maximaal 150 kg.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 239820 |
| EAN | 8711247168850 |
| Gewicht product | 105 gr |
| Hoogte product | 220 mm |
| Lengte product | 77 mm |
| Breedte product | 103 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.