Handson LED-filament kogel E27 4W=40W 470LM 3st.
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 5 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtopbrengst:470 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:4 Watt
Als energiezuinig alternatief voor de gloeilamp en de spaarlamp is de Handson LED filament kogellamp E27 4W 470LM een goede optie. De peervormige LED-lamp heeft een E27 fitting, ook wel ‘gewone’ draaifitting genoemd. Hierdoor past hij in veel armaturen. Deze LED-lamp heeft een lichtsterkte van 470 lumen. Dit is vergelijkbaar met een ouderwetse gloeilamp van 40 watt. Deze heldere LED-lamp geeft een warm wit licht. Dit draagt bij aan een gezellige sfeer in je interieur. Kortom, de HANDSON LED-lamp is een mooie verlichtingsbron voor in iedere woonruimte. Er zitten 3 stuks in de verpakking.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 167689 |
| EAN | 8711297052918 |
| Gewicht product | 18 gr |
| Hoogte product | 75 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie