Handson LED Edison E27 2W 136LM helder
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting - E27
- Lichtopbrengst - 136 lumen
- Wattage lichtbron - 2.0
De Handson LED Edison E27 2W=15W 136LM helder dimbaar is een decoratieve lamp die gezien mag worden. Een moderne lamp in een vintage uitvoering, naar het model van de Edison gloeilamp. De lichtbron van helder glas en de spiraalvormige draad past in bijna elke interieurstijl. Of het nu industrieel, modern of klassiek is, er is bij Karwei altijd een bijpassend armatuur te koop.
Door de grote fitting (E27) past deze lamp in de meeste armaturen. Het wattage van deze globe is 2Watt, en de lichtopbrengst is 300 lumen. De kleurtemperatuur is met 1800K warm te noemen. Met een gemiddelde levensduur van 15.000 uur en de energieklasse A is dit een duurzame keus.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 167687 |
| EAN | 8711297052895 |
| Gewicht product | 47 gr |
| Hoogte product | 140 mm |
| Lengte product | 64 mm |
| Breedte product | 64 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie