HANDSON Inboorscharnier 130 graden draaiend 35 mm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Dit inboorscharnier van HANDSON is een veelgebruikt type scharnier voor bijvoorbeeld keukenkastjes. Het scharnier wordt daarom ook wel een keukenkastscharnier genoemd. Doordat het scharnier is uitgerust met een veer blijft de kastdeur goed open staan en voel je enige weerstand bij het sluiten. Het inboren van het scharnier kan worden gedaan met een speciaal type houtboor, een zogenaamde komscharnierfrees met een diameter van 35 mm. Als je dit scharnier gebruikt als vervanging van een bestaand (kapot) scharnier dan is dat vanzelfsprekend niet nodig. Door middel van de stelschroeven heb je een fijnafstelling van voor naar achter en van links naar rechts zodat het deurtje altijd netjes sluit. Dit type scharnier gebruik je bij volledig opliggende kastdeuren en waar de meeste scharnieren maximaal 110 graden openen kun je met dit scharnier het kastdeurtje zelfs maximaal 130 graden openen. In de verpakking zit 1 scharnier. Ben je op zoek naar een ander type scharnier dan vind je bij KARWEI ook een groot aantal andere scharnieren!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 107432 |
| EAN | 8711247018032 |
| Gewicht product | 109 gr |
| Hoogte product | 63 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 15 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie