Handson E27 LED lamp globe 12,5 cm warm wit
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting: E27
- Wattage lichtbron: 4 Watt
De Handson LED lamp heeft de vorm van een Globe. Deze lichtbron is een energiezuinig alternatief voor de halogeenlamp, spaarlamp en de gloeilamp. Met Led verlichting bespaar je meer op je energiekosten en gaat deze langer mee. De verlichtingsbron heeft een lichtopbrengst van 200 lumen en een kleurtemperatuur van 1800 kelvin. Met een warme lichtkleur kun je een aangenaam ontspannen sfeer creëren. De lamp heeft een E27 fitting en een wattage van 4.0Watt. Dit is vergelijkbaar met 20.0Watt van een ouderwetse gloeilamp. Kortom, de Handson LED lamp is een prettige verlichtingsbron voor in de woonruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 167652 |
| EAN | 8711297052673 |
| Gewicht product | 126 gr |
| Hoogte product | 165 mm |
| Lengte product | 125 mm |
| Breedte product | 125 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie