Handson Aune wc bril duroplast D-vorm wit met softclose
Prijs: 49.99 euro
Momenteel online niet op voorraad
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- D-vormig
- Geruisloze sluiting
- Zeer eenvoudig schoon te maken
- RVS Scharnieren
De Handson Aune wc bril past op elke d-vormige toiletpot. De wc bril is gemaakt van duroplast, een zeer sterke kunststof. Dankzij de softclose scharnieren sluit de zitting altijd zachtjes en voorkomt hierdoor ook beschadiging aan het keramiek. Op deze zitting krijg je 2 jaar garantie.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Aune wc bril duroplast D-vorm wit met softclose49.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 49.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 529683 |
| EAN | 8711247856856 |
| Gewicht product | 2900 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 360 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
16 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
3 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Aanwinst
Prima wc bril met fijne softclose.
Heel makkelijk in onderhoud
Anja
8 mei 2025
5/5
Fijne bril!
Mooie pasvorm, zit goed en makkelijk te monteren!.
Hoegen
30 april 2025
5/5
Zit heerlijk
Makkelijk te monteren en goede mechanische van de klep
Jeroen
25 oktober 2024