Dremel EZ SpeedClic diamantsnijschijf SC545 ¿38 mm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd€4.95Thuisbezorgd gratis vanaf €50Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collectgratisVandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- EZ SpeedClic systeem voor snel wisselen zonder gereedschap
- Diamantbezetting voor snijden van harde materialen
- Geschikt voor tegels, keramiek en glas
- Diameter 38 mm
De Dremel EZ SpeedClic diamantsnijschijf SC545 ¿38 mm is een handige diamantschijf voor het snijden van harde materialen met je Dremel multitool. Met een diameter van 38 mm en diamantbezetting snijd je moeiteloos tegels, keramiek, porselein en glas. Dankzij het EZ SpeedClic systeem wissel je de schijf supersnel en zonder gereedschap.
Met deze diamantsnijschijf zaag je wandtegels, vloertegels en mozaïek precies op maat. De diamantbezetting geeft een schone snede zonder uitbreken van het materiaal. Handig voor het maken van uitsparingen voor stopcontacten en kraanopeningen. De EZ SpeedClic bevestiging werkt eenvoudig: draai de schijf op de opspandoorn en hij klikt direct vast.
Specificaties
| Productnummer | 324405 |
|---|---|
| EAN | 8710364042883 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Type(nummer) | S545JB, SC Diamant |
| Merk | Dremel |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Effectief accessoireVerrassend hoe makkelijk schijf door een fles snijdt.jeroen26 mei 2024