29.99
Prijs: 14.99 euro
50% korting
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kunststof
- 11W
- Snoer: 5 meter
De Eltra TL looplamp 11W is handig voor bijvoorbeeld klusjes die in het donker moeten worden afgemaakt, s'avonds op de camping en/of voor een donkere garage waar gewerkt wordt etc. Door het lange snoer kun je de lamp op veel verschillende plekken ophangen met behulp van de handige ophanghaak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 392533 |
| EAN | 5412748621532 |
| Gewicht product | 283 gr |
| Hoogte product | 425 mm |
| Lengte product | 58 mm |
| Breedte product | 57 mm |
| Merk | Prolight |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.