Practo staander voor brievenbus mat antraciet
Prijs: 57.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Set van twee palen
- Past op alle brievenbussen van Practo Garden
- Montagematerialen inbegrepen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 161046 |
| EAN | 5414045008429 |
| Gewicht product | 3100 gr |
| Hoogte product | 1510 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 40 mm |
| Merk | Practo Garden |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Fijn product
Fijn product en stevige nette palen makkelijk te bevestigen!
Tallie
22 juli 2022
4/5
ruime brievenbus
Mooie brievenbus ook geschikt voor A4 enveloppen. 2 sleutels erbij ook ideaal voor bedrijven. Top
Juul
19 februari 2022