Plieger Rhein stortbak laaghangend 6L
Prijs: 36.59 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Geschikt voor iedere universele toiletpot
- Incl. bevestigingsmateriaal
- 5 jaar garantie
Het Plieger Rhein reservoir is een laaghangende stortbak met single flush spoeling van 6 liter. Het reservoir is aan te sluiten aan de rechterzijde. De Plieger Rhein is een laaghangende stortbak die te combineren is met iedere universele closetpot. Voorzien van KIWA-keur en 5 jaar fabrieksgarantie.
Een reservoir aansluiten op de watertoevoer doe je door middel van een hoekstopkraan, bijvoorbeeld art. 399132.
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
spoelt fantastich !
wc spoelt krachtig door en stortbak is snel weer vol !
BubbaJoe
29 november 2015
4/5
waar voor geld
zeer tevreden over het product makkelijk temonteren
rigterink
10 november 2016
2/5
Matige stortbak
Te zwakke konstuctie van de waterdoordruk knop. Binnen 2 jaar 2x gebroken.
JWteE
16 januari 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 227413 |
| EAN | 8711238192024 |
| Gewicht product | 2350 gr |
| Hoogte product | 351 mm |
| Lengte product | 141 mm |
| Breedte product | 378 mm |
| Type(nummer) | 6L |
| Merk | Plieger |