Plieger Lech stortbak hooghangend wit
Prijs: 42.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Bedieningsmethode:2 spoelknoppen
- Maat aansluiting watertoevoer:3/8"
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Plieger stortbak wc
Fijn goed en goedkoop product.Gemakkelijk te plaatsen.
JvdB
19 november 2015
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 711104 |
| EAN | 8711238056104 |
| Gewicht product | 3150 gr |
| Hoogte product | 395 mm |
| Lengte product | 170 mm |
| Breedte product | 530 mm |
| Type(nummer) | Hooghangend |
| Merk | Plieger |