19.99
Prijs: 6 euro
70% korting
afmeting:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zilver
- Materiaal:Glas
De Plieger Art-line spiegel met tekst zilver 40 x 40 cm is een spiegel van het merk Plieger. Deze decoratieve Plieger spiegel heeft een afmeting van 40 bij 40 centimeter met in het gezandstraald kader het woord toilet in verschillende talen. Een trendy spiegel van Plieger voor in het toilet.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 169833 |
| EAN | 8711238135373 |
| Gewicht product | 1550 gr |
| Hoogte product | 4 mm |
| Lengte product | 400 mm |
| Breedte product | 400 mm |
| Type(nummer) | 40x40cm |
| Merk | Plieger |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.