Piranha HI-TECH steenboor X58000 6 mm
Prijs: 3.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Diameter:6 mm
- Materiaal van doeloppervlak:Keramiek, Tegels, Steen
- Boorkop-aansluiting:Ronde boorkop
De Piranha HI-TECH steenboor X58000 met ronde schacht, is geschikt voor het boren in steen, beton, metselwerk en keramische tegels. De gehard stalen boor heeft een diameter van 6 millimeter en is voorzien van een gepatenteerde koper gesoldeerde wolfraam carbide punt voor braamvrije gaten. De Piranha HI-TECH steenboor X58000 is ook geschikt voor bevestiging aan snoerloze boormachines.
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
4/5
Steenboor gaat ervoor
Een goede degelijke steenboor welke al menig gaatje gemaakt heeft in steen. Tot nu toe nog geen slijtage aan gevonden
Vex
17 januari 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 617281 |
| EAN | 5011402330492 |
| Gewicht product | 22 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 6 mm |
| Breedte product | 6 mm |
| Type(nummer) | X58000 |
| Merk | Piranha |