Philips TL-buis 18W koel wit
Uitstekend beoordeeld
4.5 / 5 (49 klantreviews)
10.99
Prijs: 3.3 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Maximale lichtsterkte:1350 lm
- Lampfitting:G13
- Wattage lichtbron:18 Watt
- Lichtkleur:Koel wit
De Philips TL-buis 18 W koel wit is een fluorescentielamp van 18 watt. De lamp is 59 centimeter lang en heeft een lichtopbrengst van 1350 lumen. De kleur is koel wit en de lamp heeft circa 10.000 branduren.
Klantreviews
49 klantreviews
5 sterren
36 reviews
4 sterren
7 reviews
3 sterren
3 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
2 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Licht in de duisternis
Makkelijk te monteren en prima licht. Erg blij mee.
Kikkertje
22 januari 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 147507 |
| EAN | 8711500622631 |
| Gewicht product | 71 gr |
| Hoogte product | 604 mm |
| Lengte product | 28 mm |
| Breedte product | 28 mm |
| Type(nummer) | 18W |
| Merk | Philips |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.