Philips Ledino Flagstone LED buitenlamp 7,5W
99.99
Prijs: 69.99 euro
Met Club Karwei
30% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Aanbieding t/m 12-04-2026
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Lichtopbrengst: 100 lm
- Materiaal: Glas, Aluminium
Laat met de Philips Ledino Flagstone LED buitenlamp 7,5W ook buiten je gevoel voor stijl zien. De strak en minimalistisch vormgegeven Ledino Outdoor-collectie biedt een opvallende, moderne manier om tuinen en andere plekken buiten het huis te verfraaien met licht. Dankzij de geavanceerde LED-technologie geniet je van prachtig licht en bespaart je ook nog eens energie. De Philips Ledino Flagstone LED buitenlamp 7,5W is weerbestendig en eenvoudig te installeren.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 463385 |
| EAN | 8718291443285 |
| Gewicht product | 715 gr |
| Hoogte product | 118 mm |
| Lengte product | 88 mm |
| Breedte product | 136 mm |
| Type(nummer) | 172093016 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Meer uit deze actie
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie lstrakke lamp voor goede prijs
Ik ben erg tevreden met de lichtbtion: zuinig en warm wit. Ook nog eens met -25% korting gekocht.
Maaike
16 augustus 2020
5/5
Precies wat we ervan verwacht hadden!
Deze week gekocht en prima op tijd geleverd door KARWEI. voldoet geheek aan onze verwachtingen
Ton Schravesande
3 juni 2017
4/5
Prima lampjes
Heb er inmiddels 14 in mijn tuin geplaatst. Werken prima en hebben een mooie kleur temperatuur.
Menno
17 september 2020