Philips LED filament peer E27 60W Scene Switch (3 lichtstanden)
Uitstekend beoordeeld
4.7 / 5 (9 klantreviews)
Prijs: 12.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:806 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:8 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Dimmen zonder dimmer met de Philips SceneSwitch lampen en je eigen lichtschakelaar. Met je bestaande lichtschakelaar schakel je eenvoudig van helder functioneel licht naar natuurlijk ontspannend licht of een zacht, warm sfeerlicht. Dankzij het automatisch geheugen onthoudt de Scene Switch lamp je laatste instelling als de lichtschakelaar langer dan 6 seconden wordt uitgeschakeld.
Deze Philips LED filament peer heeft een grote (E27) fitting en een vermogen van 60W.
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Doet wat het belooft :)
Super fijne lampen in verschillende sfeer stijlen. Veel goedkoper dan dimmers en werkt goed!
Sophie
10 juli 2020
5/5
TOP lampen
Erg tevreden als je geen dimmer hebt is dit het een perfect product
24 februari 2020
5/5
Wat een uitvinding!
Ik ben zo blij met deze lampen van Philips, in 3 klikken verander je de sfeer in alle ruimtes die je maar wilt. Ik ben naast Hue, een enorme fan van deze uitvindin!
Manon
12 augustus 2019
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 571065 |
| EAN | 8718696743096 |
| Gewicht product | 34 gr |
| Hoogte product | 104 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Type(nummer) | 929001383801 |
| Merk | Philips |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.