Philips Hue Adore 3 x 5W wit badkamer opbouwspot rond incl. switch en bluetooth
Prijs: 160 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting: GU10
- Materiaal: Metaal
Deze witte ronde Philips Hue Adore opbouwspot is voorzien van drie GU10 White ambiance LED-spots. Die verlichten heel je badkamer met warm tot koelwit licht dat je eenvoudig instelt met de meegeleverde draadloze Philips Hue dimmer switch of de Hue app op je smartphone of tablet. Zo kun je de spots in- en uitschakelen, dimmen en heb je keuze uit vier lichtrecepten die je helpen concentreren, lezen, ontspannen en energie opdoen. Wil je meer slimme verlichtingsmogelijkheden zoals timers en geautomatiseerde routines? Verbind de lamp dan met een Philips Hue Bridge en krijg toegang tot alle slimme functies van Hue. Deze lamp is met IP44 ontworpen: spatwaterdicht en ideaal voor gebruik in de badkamer.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips Hue Adore 3 x 5W wit badkamer opbouwspot rond incl. switch en bluetooth160.00
Voeg product toe aan set
Totaal 160.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153639 |
| EAN | 8719514340916 |
| Gewicht product | 1180 gr |
| Hoogte product | 120 mm |
| Lengte product | 275 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | Philips Hue |
| N P K | 9998-9998-9998 |