Philips Enneper inbouwspot excl. lampen GU10 rond richtbaar max. 5,5W wit
Prijs: 8.29 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Accentueer je huis met licht door deze Philips inbouwspotset Enneper wit. Deze verlichting is ideaal voor accentverlichting door zijn draaibare spot. Het minimalistische ontwerp past bij elk plafond. De verlichting wordt zonder lichtbron geleverd. Bekijk het hele assortiment inbouwspots bij de Karwei bouwmarkt bij je in de buurt of hier op de webshop!
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Inbouwspots Philips enneper
Mooie spotjes met goede beschrijving. Alleen als deze gemonteerd zijn zijn ze iets moeilijker te stellen onder een hoek.
JP
29 juni 2025
5/5
Philips inbouwspot Enneper
Inbouwspot Philips Enneper ingebouwd onder carport
Jan
7 december 2024
5/5
Mooie kwalitatieve spotjes
Mooie spotjes voor een goede prijs en ze zien er kwalitatief goed uit.
8 december 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips Enneper inbouwspot excl. lampen GU10 rond richtbaar max. 5,5W wit8.29
Voeg product toe aan set
Totaal 8.29
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 583765 |
| EAN | 8718696160367 |
| Gewicht product | 112 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.