Parasol Ibiza Wit Vierkant Ø250 cm
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie: Wit
- Materiaal: Kunststof, Metaal
- Uitklapmechanisme: Met hendel
Specificaties
| Product |
|---|
| Productnummer | 538182 |
|---|
| EAN | 8711247872795 |
|---|
| Gewicht product | 7400 gr |
|---|
| Hoogte product | 2400 mm |
|---|
| Lengte product | 2500 mm |
|---|
| Breedte product | 2500 mm |
|---|
| Merk | Handson |
|---|
| N P K | 9998-9998-9998 |
|---|
| Algemeen |
|---|
| Kleurfamilie | Wit |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
|---|
| Materiaal (detail) | Polyester |
|---|
| Vorm | Vierkant |
|---|
| FSC-keurmerk | Nee |
|---|
| PEFC Keurmerk | Nee |
|---|
| Type | Stokparasol |
|---|
| Aantal baleinen | 8 |
|---|
| Inclusief beschermhoes | Nee |
|---|
| Materiaal van de paal | Aluminium |
|---|
| Afmetingen |
|---|
| Afstand tussen onderkant parasol en grond | 195 cm |
|---|
| Diameter uitgeklapt | 250 cm |
|---|
| Diameter paal | 4.8 cm |
|---|
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|
| Technische kenmerken |
|---|
| Aantal graden draaibaar | 0 graden |
|---|
| Voorzien van kantelmechanisme | Ja |
|---|
| Uitklapmechanisme | Met hendel |
|---|
| Inclusief verlichting | Nee |
|---|
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie