Ludeco tuinspot Ingor 12V startersset grijs 3 stuks
Prijs: 65.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Geïntegreerd LED
- Materiaal: kunststof
- Lichtopbrengst: 150 lumen
Bij deze Ludeco tuinspot Ingor is een ontwerp van een decoratieve LED lamp verwerkt in een eenvoudige steen. Hij zal bijna niet opvallen tussen de stenen of tussen jouw planten. Met zijn 1,5 watt aan vermogen zijn deze spots zeer energiezuinig en hebben ze een lichtopbrengst van 150 lumen per stuk. Met deze startersset en plug & play systeem is deze lamp eenvoudig te installeren op elke gewenste plek in jouw tuin. Het beschermingsniveau van deze Ingor is IP44 en daarmee dus spatwaterdicht.
Klantreviews
16 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
1 review
1 ster
2 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie lampen leuke sfeer s'avonds
Mooie lampjes die een leuke sfeer geven.
Niet te fel mooi kleur licht
Kai
9 mei 2024
5/5
Prima product voor goede prijs
Mooi design, handig aan te sluiten. Goede prijs-kwaliteit verhouding
Drew
31 maart 2024
5/5
Makkelijke installatie
Deze zijn makkelijk te installeren en geven genoeg licht in het donker. Lichten mijn palmen mooi op.
DestPlanten
10 november 2021
Passende accessoires
Handig als set kopen
Ludeco tuinspot Ingor 12V startersset grijs 3 stuks65.99
Voeg product toe aan set
Totaal 65.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 630907 |
| EAN | 8719979280130 |
| Gewicht product | 700 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 125 mm |
| Merk | Ludeco |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.