Laminaatsnijder ls-215
44.99
Prijs: 13.5 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Toepassing:Laminaat
- Toepassingsgebied:Binnen
Met de Laminaatsnijder ls-215 kan je eenvoudig laminaatplanken inkorten. Bij het leggen van een laminaatvloer, is het cruciaal dat de stroken de juiste lengte hebben. Daartoe snijdt een laminaatsnijder snel, stofvrij en bovendien nauwkeurig. Zo verkrijg je een perfecte snede, zonder beschadiging van de toplaag. Wil je de laminaatstroken in de lengte van de plank inkorten gebruik dan een decoupeerzaag voorzien van laminaatzaagjes. De Laminaatsnijder ls-215 is dan ook een super handig hulpinstrument bij het mooi en strak leggen van een laminaat vloer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 325784 |
| EAN | 8711247682318 |
| Gewicht product | 4500 gr |
| Hoogte product | 400 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 750 mm |
| Type(nummer) | LS-215 |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
37 klantreviews
5 sterren
14 reviews
4 sterren
12 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
2 reviews
1 ster
8 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima snijder
Echt een prima snijder die prima van pas komt bij het leggen van een laminaatvloer
Jaap
25 januari 2022
5/5
Makkelijk ding
Eenvoudige montage en zeer gemakkelijk in gebruik, top
Marcohvj
17 maart 2021
5/5
Werkt goed
Doet wat het doen moet, laminaat snijden.
Beter en sneller dan zagen.
Wendy
17 mei 2020