Stonewish betontegel grijs 30 x 30 x 4 cm
Vast laag
Beoordeeld met 4.4 van de 5 sterren, 56 klantreviews
Prijs: 1.49 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 136349 |
| EAN | 8711434321112 |
| Gewicht product | 12000 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Type(nummer) | 30x30x6cm |
| Merk | Geen |