KlikAanKlikUit stekkerdoos schakelaar ACD-3500 wit
Prijs: 18.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
Deze KlikAanKlikUit stekkerdoos schakelaar ACD-3500 kun je in een stopcontact steken om een lamp of apparaat aan te sluiten die je dan draadloos kunt in- en uitschakelen met 1 tot maximaal 6 KlikAanKlikUit zenders, zoals een afstandsbediening, draadloze wandschakelaar en draadloze bewegingsmelder. Deze witte stekkerdoos heeft een maximum belastbaar vermogen van 3500 watt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 355691 |
| EAN | 8713439700558 |
| Gewicht product | 122 gr |
| Hoogte product | 98 mm |
| Lengte product | 32 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Type(nummer) | ACD-3500 |
| Merk | KlikAanKlikUit |
Handleidingen en brochures
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geweldige oplossing en werkt prima
Wij hebben dit gekocht voor ons strijkijzer. Het wil wel eens voorkomen dat we niet zeker weten of we deze hebben uitgedaan als we buitenshuis zijn, door klik aan en deze 3500 watt stekkerdoos kunnen we op afstand de stroom van de strijkbout afhalen, ideaal.
Milko
11 november 2016
5/5
Kan het iedereen aanbevelen
Het is en zeer gebruiksvriendelijk product en het voldoet volkomen aan de verwachtingen
Klaasjes65
19 november 2015