Kleurstaal KARWEI (vouw)gordijnstof Boudewijn 2615 bladgroen op maat
0.99
Prijs: 0 euro
Gratis kleurstalen
Gratis kleurstalen (max. 5) Alle soorten raamdecoratie Gratis geleverd via brievenbuspost
kleur:
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
Ben je er nog niet helemaal uit welk (vouw)gordijnstof op maat je wilt? Maak dan gebruik van onze stalenservice. Je ontvangt van KARWEI (vouw)gordijnstof Boudewijn 2615 bladgroen op maat een staaltje met een afmeting van 20,3x28,8 cm. Dan kun je op je gemak thuis de kleur en de structuur van het (vouw)gordijn op maat bekijken voordat je het product gaat bestellen. Bestel meerdere staaltjes tegelijk als je twijfelt tussen verschillende raamdecoratie.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
2/5
Hopelijk is kwaliteit niet representatief
Mooi van kleur, prima grootte, echter toen ik de sticker op de achterkant van de staal eraf haalden sprongen alle garen die achter de sticker zaten eraf en bleef er dus niets van de staal over. Hopelijk is de kwaliteit van de staal niet representatief voor de stof van de gordijnen in zijn geheel.
JNVZ
5 november 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 275424 |
| EAN | 8711297105645 |
| Gewicht product | 7 gr |
| Hoogte product | 297 mm |
| Lengte product | 1 mm |
| Breedte product | 210 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |