Prijs: 2.29 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Let op: dit gaat om een kleurstaal
- Let op: Maximaal 5 kleurstalen per bestelling
Met deze kleurstaal van de vinyl vloer Montpellier Elegant rechte stroken in lichtbruin houtlook (Artikelnr. 237128) krijg je een goed idee van hoe deze vloer zich verhoudt tot jouw interieur. De houtlook in lichtbruin biedt een natuurlijke uitstraling die een gezellige sfeer in je huis brengt. Deze vloer is zowel mooi als praktisch: hij kan goed overweg met vloerverwarming en is geschikt voor dagelijks gebruik. De staal heeft een formaat van 10 x 10 cm, waardoor je eenvoudig kunt zien hoe de kleur en textuur in jouw ruimte uitkomen. Vergeet niet dat je tot 5 kleurstalen kunt aanvragen om de beste keuze voor jouw woning te maken.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 238546 |
| EAN | 8717003435839 |
| Gewicht product | 27 gr |
| Hoogte product | 2 mm |
| Lengte product | 148 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.