Klapstoel zand/beige opvouwbaar 73 x 51,5 x 74 cm
Prijs: 24.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lage zit, ideaal voor strand of camping
- Opvouwbaar voor makkelijk meenemen
- Compact formaat: 73 x 51,5 x 74 cm
- Beige kleur past in elke buitenomgeving
Deze zandkleurige klapstoel is jouw ideale metgezel voor ontspannen momenten in de buitenlucht. Dankzij de lage zit is hij perfect voor op het strand, bij de tent of tijdens een picknick. De stoel is opvouwbaar en daardoor makkelijk mee te nemen en op te bergen. Met een hoogte van 74 cm, een lengte van 73 cm en een breedte van 51,5 cm zit je lekker stabiel én comfortabel. De neutrale zandkleur past bij elke omgeving en geeft een rustige, natuurlijke uitstraling. Of je nu op reis bent of gewoon in de tuin wilt relaxen, deze klapstoel biedt je altijd een fijne zitplek.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 283937 |
| EAN | 8711247207665 |
| Gewicht product | 2680 gr |
| Hoogte product | 740 mm |
| Lengte product | 730 mm |
| Breedte product | 515 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
7 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goede aankoop
Hele fijne strandstoeltjes. Lichtgewicht en compact.
Daniëlla
26 augustus 2025
5/5
strand stoeltje
prima strand stoeltje makkelijk mee te nemen en stevig
patrick
30 juni 2025