Prijs: 399 euro
319.20 met Club Karwei
20% korting
20% korting op alle tuin-opbergboxen alleen met de Club Karwei Kaart, m.u.v. Vast Laag artikelen
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 225021 |
| EAN | 7290112637758 |
| Gewicht product | 27500 gr |
| Hoogte product | 735 mm |
| Lengte product | 1200 mm |
| Breedte product | 1400 mm |
| Merk | KETER |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.