Kerstverlichting 480 LED 23,9m
Prijs: 25.49 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Energiebron: Netspanning
- Type seizoensdecoratie: Kerstverlichting
- Kleurfamilie: Wit
Ben je nog op zoek naar mooie kerstverlichting?Met ons uitgebreide assortiment aan verlichting zit je altijd goed! Kerstverlichting voor binnen- en buitengebruik met 480 LED lampjes. De kerstverlichting is 26,9 meter lang (inclusief 3 meter aanloopsnoer). Deze kerstverlichting is ideaal geschikt voor bomen van 210 cm. De LED verlichting is ook verkrijgbaar in 80, 120, 180 en 240 lampjes.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 196627 |
| EAN | 8711247147480 |
| Gewicht product | 800 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 137 mm |
| Breedte product | 176 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima lampjes
Prima lampjes. Mooi warm licht. Redelijk geprijsd.
PKB
27 november 2024
5/5
Kerst Verlichting
Onze nieuwe Kerst verlichting staat prachtig in de tuin. We zin er zeer tevreden mee.
Mel
15 december 2023