Kerstverlichting 180 LED 13,5 meter
Prijs: 11.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Energiebron: Netspanning
- Type seizoensdecoratie: Kerstverlichting
- Kleurfamilie: Wit
Ben je nog op zoek naar mooie kerstverlichting? Met ons uitgebreide assortiment aan verlichting zit je altjid goed! Kerstverlichting voor binnen- en buitengebruik met 180 LED lampjes. De kerstverlichting is 16,5 meter lang (inclusief 3 meter aanloopsnoer).
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prijs/kwaliteit Top!
Erg mooie kerstverlichting. Kwaliteit voor gunstige prijs.
Elizabeth
22 december 2022
2/5
Geretourneerd
Op de doos staat warm wit, in werkelijkheid is het koud geel.
Calvin
18 december 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
Kerstverlichting 180 LED 13,5 meter 11.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 11.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 196623 |
| EAN | 8711247147459 |
| Gewicht product | 350 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 130 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Bezorging tussen 7 april en 8 april
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.