Keramieken vaas groen 19x19x25cm
Prijs: 15.99 euro
12.79 met Club Karwei
20% korting
20% korting op alle vazen, potten voor binnen & schalen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. buitenpotterie
Aanbieding t/m 31-05-2026
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Keramieken vaas meet ronde vormen
- Afmeting: 19x19x25 cm
- Kleur: Groen
- Verkijgbaar vanaf week 44
Met deze prachtige keramieken vaas voeg je een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan je interieur. Met zijn ronde vormen en diepe groene kleur vormt deze vaas een elegante en tijdloze toevoeging aan elke ruimte. De vaas is te gebruiken voor het tentoonstellen van bloemen en groen, waardoor je huis een frisse en levendige uitstraling krijgt. Gemaakt van hoogwaardig keramiek. Verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 265657 |
| EAN | 8711297096271 |
| Gewicht product | 1450 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 190 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Super vaas!
Mooie vaas, stevig materiaal en goede kleur. Staat mooi samen met de grotere versie
Lars
18 januari 2025
5/5
jade groene vaas
prachtige vaas was een succes met de zijden bloemen
fred
28 december 2024
5/5
Vaas zacht groen
Super mooie zacht groene vaas! Mooi zijden boeket in gekocht!
HSK
19 november 2024