Keramieken vaas creme 25,4x25,4x38cm
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Zacht, stijlvol en veelzijdig – de crèmekleurige keramieken vaas
Deze crèmekleurige vaas van keramiek is een subtiele blikvanger die moeiteloos past in elk interieur. De zachte, neutrale tint straalt rust uit en laat bloemen, takken of droogboeketten extra mooi tot hun recht komen.
Met zijn elegante vorm en matte afwerking voegt deze vaas een verfijnde touch toe aan je eettafel, dressoir of open kast. Gemaakt van hoogwaardig keramiek en met oog voor detail, is het een item dat je blijft combineren en herontdekken.
Minimalistisch, warm en tijdloos – een vaas die altijd klopt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 151886 |
| EAN | 8711247215233 |
| Gewicht product | 3000 gr |
| Hoogte product | 380 mm |
| Lengte product | 254 mm |
| Breedte product | 254 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie