Keramieken vaas 3D 22x22x34cm
Prijs: 59.99 euro
44.99 met Club Karwei
25% korting
25% korting op alle vazen, potten & schalen alleen met de Club Karwei Kaart
Aanbieding t/m 10-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Gemaakt van keramiek
- 3D
Statement piece met diepte: ontdek onze 3D keramieken vaas
Deze 3D keramieken vaas is meer dan een vaas – het is een kunstwerk op zich. Dankzij het speelse reliëf en de unieke vormgeving geeft hij direct karakter aan je interieur. Prachtig met een paar takken, bloemen of gewoon als decoratief object.
Een echte blikvanger voor wie houdt van stijl met een twist.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 142063 |
| EAN | 8711247215066 |
| Gewicht product | 3350 gr |
| Hoogte product | 340 mm |
| Lengte product | 220 mm |
| Breedte product | 220 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Zeer tevreden
Super mooi! Staat prachtig in de woonkamer van ons
Yuliya
7 december 2025
5/5
Vaas 3D-design
Echte eyecatcher, zelfs zonder bloemen. Ben blij met mijn aankoop.
Tevreden Ik
5 december 2025