KARWEI unischroef vk verzinkt 4x30 mm (200 stuks)
Prijs: 9.79 euro
Lengte schroef:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte universeel schroef met platverzonken-kop en torx aandrijving. De schroef is voorzien van een waslaag t. b. v. een betere verwerking
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef vk verzinkt 4x30 mm (200 stuks)9.79
Voeg product toe aan set
Totaal 9.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451324 |
| EAN | 8711297345799 |
| Gewicht product | 391 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x30mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
28 klantreviews
5 sterren
21 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
3 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Unischroefjes verzinkt
Nodig voor diversen zaakjes , erg handig om te hebben..
PJS50
8 juli 2025
5/5
Karwei unischroef
Tork schroeven. Makkelijk te verwerken met de accu schroevendraaier
W Schaart
27 januari 2025
5/5
Goede grip
De grip op dit soort schroeven is gewoon veel beter dan kruiskop of het ouderwetse gleufje. Wil niks anders meer.
Simon C
15 juni 2024