KARWEI unischroef platkop verzinkt 4x40 mm (500 stuks)
Uitstekend beoordeeld
4.8 / 5 (16 klantreviews)
17.79
Prijs: 5.34 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Lengte schroef:
Aantal stuks:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Verzinkte universeel schroef met platverzonken-kop en torx aandrijving. De schroef is voorzien van een waslaag t. b. v. een betere verwerking
Klantreviews
16 klantreviews
5 sterren
13 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed scherp
Prima schroef goed scherp dus pakt vrijwel meteen in alle hout soorten
Paul
8 maart 2021
5/5
snel werken
prima schroeven, werken makkelijk weg en ik kon ze zo ophalen
rvk
17 februari 2021
5/5
Makkelijk te gebruiken en zeer stevig
Tevreden, mijn steigerhouten planken blijven hangen
Kevin
16 februari 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451344 |
| EAN | 8711297345973 |
| Gewicht product | 965 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x40mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.