KARWEI unischroef platkop rvs 4x40 mm (500 stuks)
37.79
Prijs: 11.34 euro
70% korting
Lengte schroef:
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
RVS universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Gewoon prima schroeven
Top universele schroeven voor een heel zacht prijsje!
6 maart 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop rvs 4x40 mm (500 stuks)11.34
Voeg product toe aan set
Totaal 11.34
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451353 |
| EAN | 8711297346062 |
| Gewicht product | 1091 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x40mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.