KARWEI unischroef platkop rvs 4x50 mm (500 stuks)
39.79
Prijs: 11.94 euro
70% korting
Lengte schroef:
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
RVS universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
prima en zeer functionele toeassngen
kwalitatief goed product tegen zeer redelijke prijs
7 augustus 2024
1/5
Dure schroeven waarvan de kop snel doordraait
De hele dag met een ander merk schroeven gewerkt, ging prima. Toen ik overschakelde op deze Karwei schroeven (zelfde bit, PZ2) draaide ik direct de koppen stuk. Zo merk je heel goed het verschil in kwaliteit! Ook bevatte de verpakking schroeven van een totaal andere dikte. Kortom: niet aan te raden deze schroeven!
Rein
27 februari 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop rvs 4x50 mm (500 stuks)11.94
Voeg product toe aan set
Totaal 11.94
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451379 |
| EAN | 8711297346321 |
| Gewicht product | 1901 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x50mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.