KARWEI unischroef platkop rvs 4x25 mm (200 stuks)
Prijs: 16.99 euro
Lengte schroef:
Aantal stuks:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
RVS universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed voor een redelijke prijs
Stevige rvs schroef waarvan de kop niet snel kapot gaat
Robert
21 mei 2024
5/5
Goede schroef
Stevige schroefkop, bit past goed . Zeer tevreden over dit artikel
Ton
14 februari 2021
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop rvs 4x25 mm (200 stuks)16.99
Voeg product toe aan set
Totaal 16.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451313 |
| EAN | 8711297345683 |
| Gewicht product | 326 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x25mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.