KARWEI unischroef platkop rvs 4x25 mm (15 stuks)
Uitstekend beoordeeld
4.7 / 5 (16 klantreviews)
Prijs: 3.79 euro
Lengte schroef:
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
RVS universeel schroef met platverzonken-kop en pozi aandrijving
Klantreviews
16 klantreviews
5 sterren
13 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Platkop schroef RVS
Goede schroef met een universele kop, dit niet slipt in het bitje
Jan
30 mei 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI unischroef platkop rvs 4x25 mm (15 stuks)3.79
Voeg product toe aan set
Totaal 3.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 451286 |
| EAN | 8711297345423 |
| Gewicht product | 22 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 4x25mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.