KARWEI tuinstoel Isabel antraciet metaal
Prijs: 104 euro
78.00 met Club Karwei
Tot 35% korting
Tot 35% korting op alle tuinmeubelen alleen met de Club Karwei Kaart
Aanbieding nog 5 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Gemaakt van stevig metaal
- Uitgevoerd in de kleur antraciet
De KARWEI tuinstoel Isabel in antraciet is een stijlvolle en comfortabele keuze voor je tuin. Met een hoogte van 82 cm, een breedte van 62 cm en een diepte van 56 cm biedt deze stoel voldoende ruimte om te ontspannen. De zithoogte van 45 cm zorgt voor een comfortabele zitervaring, terwijl de bijgeleverde zwarte kussens extra comfort bieden.
Deze tuinstoel wordt niet als bouwpakket geleverd, zodat je hem meteen kunt gebruiken. Het metalen frame maakt de stoel niet alleen stevig, maar ook bestand tegen verschillende weersomstandigheden, waardoor hij perfect is voor gebruik buiten. Voeg de Isabel tuinstoel toe aan je tuin of terras voor een elegante, relaxte zithoek.
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI tuinstoel Isabel antraciet metaal78.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 78.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 215655 |
| EAN | 8711247157663 |
| Gewicht product | 5800 gr |
| Hoogte product | 820 mm |
| Lengte product | 560 mm |
| Breedte product | 620 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
1 review
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
3/5
Prijsverschil
Jammer dat er maar 1
Was en dat hij bij een andere karwei 30€ duurder was
Rick
18 mei 2025
1/5
Slecht roest na 2 weken al
Stoel roest al na 2 weken en dat voor zoveel geld echt slecht
4 juni 2025