KARWEI rolgordijn badkamer uni wit (1782) 120 x 190 cm
Prijs: 81.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Vochtbestendig, dus speciaal geschikt voor je badkamer
- Lichtdoorlatend, voor mooi gefilterd licht in je badkamer
Het KARWEI rolgordijn badkamer uni wit (1782) 120 x 190 cm is uitermate geschikt voor vochtige ruimtes zoals badkamer en keuken. De stof is namelijk waterafstotend en schimmelwerend. Daarnaast zorgt de lichtdoorlatende stof voor een natuurlijke lichtinval. Het rolgordijn is eenvoudig zelf in de breedte in te korten en wordt compleet geleverd met montage-instructie en -materialen. Het rolgordijn is enkel verkrijgbaar in de kleur wit.
Wil je er liever een mooie, decoratieve onderlat onder of een kettingmechanisme in een andere kleur? Kijk ook eens bij onze raamdecoratie accessoires.
Wil je er liever een mooie, decoratieve onderlat onder of een kettingmechanisme in een andere kleur? Kijk ook eens bij onze raamdecoratie accessoires.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Prima aanschaf. Let wel op de schroefjes
2 weken geleden dit rolgordijn aangeschaft. Het installeren verliep enigszins moeizaam omdat de bijgeleverde schroefjes niet bestand waren tegen het schroeven in een houten kozijn. De schroefjes braken af..Na het vervangen van de schroefjes was het een fluitje van een cent dit rolgordijn op te hangen.
Anne
9 november 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 512319 |
| EAN | 8711297396425 |
| Gewicht product | 632 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 190 x 120 cm 1782 |
| Merk | KARWEI |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.