KARWEI hanglamp Ymke mat zwart
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 50 klantreviews
70% korting, voordeelprijs: 8.70 euro met korting
Prijs: 28.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
De KARWEI plafonnière Milou is een sierlijke plafonnière. De plafonnière heeft een glazen kap van melkglas met een sierlijk patroon, dit geeft een prettige indirecte verlichting. De plafonnière is geschikt voor een lichtbron met een maximaal wattage van 42 watt en een E27 fitting. De plafonnière wordt geleverd exclusief lichtbron.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 115208 |
| EAN | 8711247029625 |
| Gewicht product | 250 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie